У межах Міжвідомчої координаційної платформи донорів, яка відбудеться у 2024 році, буде створено Бізнес-консультативну раду, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Провели перше у цьому році засідання Керівного комітету Міжвідомчої координаційної платформи донорів. Окреслив основні завдання на рік", — написав Шмигаль у телеграм-каналі.

Зокрема серед завдань на 2024 рік: підтримка фінансової стабільності України шляхом прямої бюджетної допомоги; реалізація принципу "Росія повинна заплатити", зокрема підвищити зусилля та синхронізувати дії щодо можливості використання заморожених російських активів для відбудови України; продовжити розширення Платформи завдяки залученню нових членів; покращити координацію через посилення ролі Секретаріату Платформи у Києві; економічний розвиток України та залучення інвестицій від приватного сектору, зокрема створення Бізнес-консультативної ради та забезпечити умови для її ефективної роботи.

"Дякую всім країнам, які долучилися до Міжвідомчої координаційної платформи, за послідовну підтримку нашої країни", — написав Шмигаль. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Страховики України виступають за вирівнювання податкових умов ведення бізнесу

Учасники страхового ринку вже давно звертають увагу на необхідність зміни податкового зако…