План дій уряду на 2024 рік передбачає створення спеціального режиму для підприємств оборонної промисловості, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Перший пріоритет залишається без змін — обороноздатність, а також безпека для наших громадян. Це програма "Український щит". Усі внутрішні ресурси ми спрямовуємо на посилення оборони. Більше зброї та техніки. Більше дронів. Більше ракет. Більше снарядів. Обладнані оборонні рубежі", — сказав Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю.

За його словами, серед важливих завдань — локалізація виробництва, ремонту зброї та техніки, створення спеціального режиму для підприємств оборонної промисловості, пільги та державні гарантії.

"Гуманітарне розмінування. Збільшуємо кількість підрозділів і кількість піротехніків ДСНС щонайменше на 200 людей. Створюємо ринок гуманітарного розмінування. Будемо компенсувати витрати на розмінування земель сільськогосподарського призначення. В Україні цьогоріч мають бути створені перші машини для розмінування. Кількість операторів має зрости щонайменше на 10%", — заявив прем'єр.

Крім того, Шмигаль наголосив на важливості системних змін й імплементації стандартів НАТО в усіх сферах — від закупівель до управління.

"Громадська безпека. Підвищуємо її на всіх рівнях. Продовжуємо будівництво укриттів. У 120 громадах з'являться спеціалісти з безпеки в освітньому середовищі. Буде працювати система екстреної допомоги населенню на всій території України", — додав він.

Як повідомлялося, 16 лютого Кабмін затвердив План дій уряду на 2024 рік.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Будівництво пересадочного терміналу на ст. Мостиська II тимчасово заморожено — виконавчий директор RegioJet

Переговори про будівництво пересадочного терміналу на станції Мостиська II, що надасть змо…