ТОВ "Оператор ГТС України" отримає 1800 захисних габіонів від Японії, повідомило Міністерство енергетики.

Надзвичайний і повноважний посол Японії в Україні Кунінорі Мацуда та заступник головного представника українського офісу Японського агентства міжнародного співтовариства (JICA) Сатоші Сугімото під час нещодавнього візиту на один з об'єктів ОГТСУ оголосили про передання 1800 габіонів для фізичного захисту об'єктів його критичної інфраструктури в різних областях України, йдеться в релізі Міненерго в понеділок.

За його інформацією, 320 габіонів уже доставлено, решту ОГТСУ отримає найближчим часом.

Як зазначив генеральний директор ОГТСУ Дмитро Липпа, отримані габіони буде поширено по всіх лінійно-виробничих управліннях компанії. За його словами, особливо важливими вони будуть у прифронтових регіонах.

Він також додав, що захисні споруди встановлюватимуть одразу після прибуття на об'єкти для посилення захисту від можливих ворожих атак.

"Я радий бачити, що перші габіони, які в Японії ми називаємо "Ґрунтова броня", уже прибули до вас. Ці габіони довели свої високі противибухові якості та використовуються японськими силами самооборони. Позиція Японії щодо підтримки вашої країни не похитнеться, і ми продовжуватимемо підтримувати Україну та її народ до перемоги і надалі", — наголосив Кунінорі Мацуда, слова якого наводить Міненерго.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Страховики України виступають за вирівнювання податкових умов ведення бізнесу

Учасники страхового ринку вже давно звертають увагу на необхідність зміни податкового зако…