Кабінет Міністрів затвердив План дій уряду на 2024 рік, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"План дій уряду — це про те, як зробити Україну сильнішою, як посилити нашу армію, забезпечити стійкість економіки, наблизити перемогу й продовжити відновлення. Це також про відповідальність, адже кожен пункт має конкретних виконавців і терміни… Це наші євроінтеграційні плани, це доручення, які давав президент України, це зобов'язання перед міжнародними партнерами. Це зміна політик і модернізація нашої країни", — сказав Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю.

За словами прем'єра, План дій містить майже 450 завдань: законопроєкти, програми й постанови.

Пріоритетами є: обороноздатність держави; європейська інтеграція; відновлення зруйнованого; нова ветеранська політика; освіта; реформа соціальної сфери; стійкість економіки; розбудова ефективної цифрової держави; енергетична незалежність.

Серед інших пріоритетів: верховенство права й санкційна політика; регіональний розвиток і децентралізація; наука та інновації; консолідація українського суспільства; захист довкілля.

"За всіма пріоритетами ставимо амбітні цілі. Кожен міністр несе особисту відповідальність за їх виконання… Кожен пункт Плану дій уряду на 2024 рік — крок до того, як наблизити перемогу. Як сформувати сильну, успішну, європейську країну", — підсумував Шмигаль.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Будівництво пересадочного терміналу на ст. Мостиська II тимчасово заморожено — виконавчий директор RegioJet

Переговори про будівництво пересадочного терміналу на станції Мостиська II, що надасть змо…