Президент України Володимир Зеленський вважає виправданим рівень обмеження цін на російську нафту на рівні 30 доларів за барель.

"Обмеження цін на російську нафту — звучать 60-70 доларів за барель — це, безперечно, піддавки. Більше схоже на намагання щось зобразити, ніж зробити. Я вдячний нашим балтійським та польським колегам за їхні пропозиції. Обмеження цін на рівні 30 доларів за барель є більш слушною пропозицією", — сказав він, виступаючи в п'ятницю за допомогою відеозв'язку перед учасниками міжнародного симпозіуму "Європейська ідея".

За словами Зеленського, цьогорічна лінія фронту в Україні стала лінією боротьби Європи за себе. "Минуло 274 дні — і очевидно, що антиєвропейська агресія Росії зазнає провалу, а європейська свобода буде гарантована", — сказав він.

"Росія ще поки вдається до різних форм терору. Росії ще поки вистачає ракет і артилерії, щоб кожного дня вбивати людей і провокувати нові труднощі для України та всієї Європи. Але немає й не буде того, на що російський імперіалізм завжди робив ключову ставку і що врешті приводило Європу до поразок. Немає розколів між європейцями", — наголосив він.

Зеленський назвав завдання "зберігати таку реальність у Європі роботою номер один".

За його словами, "коли ми перебудовуємо енергетику, щоб вистояти проти російського терору, — це перебудова Європи. Коли ми відбудовуємо нашу інфраструктуру, соціальні об’єкти, житло, щоб забезпечити українців, ми даємо стимул усій Європі працювати для себе разом із нами".

"Коли ми шукаємо й знаходимо нові логістичні, виробничі й торговельні можливості для України, ми шукаємо й знаходимо їх для всіх, хто з нами співпрацює. Ми робимо це нарівні. Ми робимо це заради наших спільних інтересів. І саме так — щоб посилити нас усіх — маємо подолати й ключовий виклик, який є наразі. Ми маємо пройти цю зиму — зиму, яку всі згадуватимуть", — заявив президент.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

«Нова пошта» випускає облігації серії «С»

Компанія "Нова пошта", лідер експрес-доставки в Україні, має намір розмістити тр…