Львівський оборонний кластер (ЛОК) виготовив 80 тис. бронежилетів, значну частину з яких виготовлено з безкоштовно отриманих від групи "Метінвест" Ріната Ахметова та Вадима Новинського понад 500 тонн сталевих листів.

За інформацією компанії, виготовлені бронежилети передано українським захисникам.

У повідомленні наголошується, що ЛОК зміг з нуля організувати виробництво під час війни. Кластер об'єднує фахівців оборонних підприємств, волонтерів і виробничі потужності з усієї країни, щоб забезпечувати захисників якісними бронежилетами. Організація має свою лабораторію для тестування готової продукції, тому кожен бронежилет ретельно перевірено.

"Нам вдалося налагодити виробництво якісних бронежилетів, які передаємо на фронт. Завдяки надійним партнерам, зокрема й Метінвест-СМЦ, ми виготовили їх 80 тисяч. Наша мета – вийти на цифру 100 тисяч бронежилетів уже найближчим часом", — сказав голова правління ЛОК Максим Плєхов, наголосивши, що вся амуніція відповідає держстандартам і вимогам військових, матеріали протестовано та відстріляно.

За його словами, ЛОК також розробляє бронежилети для медиків, а в рамках допомоги ювенальним службам розроблені та виробляються захисні комплекти для евакуації дітей.

У пресрелізі нагадується, що "Метінвест-СМЦ" у рамках мілітарної ініціативи "Сталевий фронт" Ахметова з перших днів війни почав безоплатно передавати метал для виготовлення протитанкових їжаків. Загалом із металу "Метінвесту" було виготовлено 75 тис. загороджувальних споруд у всій Україні.

"Метінвест-СМЦ" також продовжує безкоштовно надавати бронепластини для забезпечення військових частин, ТРО, комунальних структур і окремих бійців: https://bit.ly/3SbHYcA

ТОВ "Метінвест-СМЦ" — оптово-роздрібний канал збуту продукції "Метінвесту" в Україні.

"Метінвест" є вертикально інтегрованою групою з видобувних і металургійних підприємств. Підприємства групи розташовані переважно в Донецькій, Луганській, Запорізькій і Дніпропетровській областях.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Дерегуляція і детінізація ринку торгівлі вживаних авто не спричинить зростання цін на них — офіційний автобізнес

Дерегуляція ринку торгівлі уживаними автомобілями, запропонована відповідним законопроєкто…