Управління з контролю за іноземними активами міністерства фінансів США (OFAC) у четвер внесло до "чорного списку" 39 підприємств, що являють собою мережу іранського "впливового тіньового банкінгу", йдеться в повідомленні відомства.

"Іран розвиває складні мережі ухилення від санкцій, у яких іноземні покупці, пункти обміну валют і десятки підставних компаній спільно допомагають іранським компаніям, що потрапили під санкції, продовжувати торгівлю", — сказав заступник міністра фінансів США Воллі Адейемо.

"Нинішні дії говорять про прихильність США дотримання наших санкцій і нашу здатність зруйнувати іноземні фінансові мережі Ірану, які він використовує для відмивання коштів", — зазначив він.

Ця мережа є однією з декількох мультиюрисдикційних незаконних фінансових систем, яка надавала дозволи іранським організаціям, а також доступ до міжнародної фінансової системи, наголошується в повідомленні Мінфіну США.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Фінансовий внесок Канади допоможе нам підтримувати економічну стабільність — Шмигаль про плани Оттави надати Києву кредит у $1,8 млрд

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль подякував керівництву Канади за надання фінансов…