Вартість зруйнованої внаслідок обстрілів військами країни-агресора Росії енергетичної інфраструктури Херсона, за попередніми оцінками, становить 1,5-2 млрд грн, повідомив операційний директор "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна", що керує АТ "Херсонобленерго" Володимир Гетманов.

"До війни Херсон живили три магістральні лінії електропередачі. Усі вони зруйновані. Вартість зруйнованої інфраструктури — 1,5-2 млрд грн, за попередньою оцінкою VS Energy. Оцінку буде переглянуто", — йдеться у фейсбуці "Херсонобленерго" з посиланням на Гетманова.

За його прогнозами, електропостачання у звільненому Херсоні може відновитися протягом 14-21 днів, але терміни ремонту можуть змінюватись, оскільки ситуація досить непрогнозована.

Він зазначив, що "Херсонобленерго" концентрує сили на лінії електропередачі, що йде з Миколаєва.

"Цю лінію зможемо відновити найшвидше", — пояснив Гетманов, зазначивши, що для цього необхідно відновити понад 70 прольотів лінії електропередачі та дві опори.

У повідомленні наголошується, над відновленням мереж працюють енергетики "Кіровоградобленерго", "Чернівціобленерго", "Житомиробленерго" та "Рівнеобленерго", які також входять до групи компаній VS Energy.

Як повідомлялося, виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук, чиї ремонтні бригади відновлюють мережі до Херсона з боку Дніпропетровської області, також прогнозував повернення електропостачання до обласного центру за два-три тижні, а до населених пунктів, розташованих ближче до Дніпропетровської чи Миколаївської областей, можливо, і раніше.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

«Нова пошта» випускає облігації серії «С»

Компанія "Нова пошта", лідер експрес-доставки в Україні, має намір розмістити тр…